Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trwa remont autostrady A4 na Dolnym Śląsku

Trwa remont autostrady A4 na Dolnym Śląsku
Fot. GDDKiA

Od początku września trwa I etap remontu autostrady A4 pomiędzy węzłami Brzezimierz a Wrocław Wschód.

Długość obecnie remontowanego odcinka wynosi ponad 9 km, z ruchu wyłączona jest jezdnia północna, czyli w kierunku Wrocławia. Ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo na jezdni południowej, czyli w kierunku Opola. Obowiązuje zakaz wyprzedzania i zastosowano odpowiednie ograniczenia prędkości.

Wykonawca obecnie frezuje warstwę wiążącą i przygotowuje się do układania podbudowy bitumicznej.

Remont zgodnie z zawartą umową powinien zakończyć się  do 5 listopada br. GDDKiA prosi o ostrożność za kierownicą i jeśli to możliwe wybieranie tras alternatywnych do przejazdów.

GDDKiA A4 autostrada A4 bezpieczeństwo ruchu remont A4 węzeł Brzezimierz węzeł Wrocław Wschód

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.