Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Złotoryja: Policja zatrzymała wandala, który zniszczył drzwi i szybę w sklepie

Złotoryja: Policja zatrzymała wandala, który zniszczył drzwi i szybę w sklepie
Fot. KPP Złotoryja

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat może grozić 23-letniemu mieszkańcowi Wilkowa, który zniszczył drzwi oraz stłukł szybę wystawową w jednym ze sklepów w Złotoryi.

Mężczyzna już następnego dnia został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. 23-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia a o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.
W niedzielny poranek oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał zgłoszenie, że w jednym z dyskontów w Złotoryi zostały uszkodzone szklane drzwi wejściowe oraz stłuczona szyba wystawowa. Straty oszacowano na kwotę ponad 1 tysiąca złotych.

W wyniku czynności operacyjnych oraz na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, już następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego ustalili a następnie zatrzymali podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec pobliskiego Wilkowa. Mężczyźnie przedstawiono zarzut zniszczenia mienia, za który grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. Dominika Kwakszys

Powiat Złotoryjski Złotoryja szyba drzwi sklep

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.