Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Patrycja Kamola wystąpiła w Sky Pub Legnica

Patrycja Kamola wystąpiła w Sky Pub Legnica
Fot. Karolina Rojek / materiały prasowe

Występowała z Jennifer Batten - gitarzystką Michaela Jacksona i z Mike Russelem - zdobywcą Grammy. Do współpracy zaprosiła Jacka J.J Jagusia - jednego z najlepszych gitarzystów bluesowych w Polsce, a w piątek wystąpiła w Sky Pub Hotelu Gwarna.

Mój drugi solowy album, którego zapowiedzią jest promowany obecnie singiel „Nadejdzie lepszy czas”, łączy muzykę popową, bluesową i funky - mówi Patrycja Kamola - wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Koncert w Sky Pub Legnica był okazją, by pokazać się publiczności z nowej, całkiem odmiennej strony. Moim zamierzeniem było zmienić stylistykę muzyczną, w której do tej pory się poruszałam, czyli mój ukochany jazz i zbudować nowy rodzaj muzycznej relacji z publicznością. Obok mnie na koncercie wystąpili: perkusista - Jarosław Marszałek, gitarzysta - Łukasz Parlicki, pianista - Jakub Gościniak i basista - Michał Kuźmicki. Pop, funky i rock, który obecnie promuję na scenie, to moja nowa twarz wymagająca ode mnie wielu zmian. To podróż po wielu gatunkach muzycznych i mój eksperyment z niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi zupełnie obiegającymi od tego co prezentuję na swojej pierwszej płycie. Projekt PatiKa, który jest równocześnie moim scenicznym pseudonimem, to czekające nas w najbliższym czasie 10 koncertów w największych klubach muzycznych całej Polski. Cieszę się, że na trzecim moim koncercie promocyjnym był podobnie jak poprzednio, komplet publiczności i wielu moich przyjaciół oraz fanów - dodaje Patrycja Kamola.

PatiKa Patrycja Kamola Sky Pub Legnica koncert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.