Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wykład: prof. Stephen Baskervill "Rosnąca rola państwa w życiu rodziny"

Wykład: prof. Stephen Baskervill
Fot. materiały prasowe

Instytut na rzecz kultury prawnej „Ordo Iuris” oraz wrocławski Oddział Katolickiego Stow. „Civitas Christiana” zapraszają na spotkanie z prof. Stephenem Baskervillem, który przedstawi temat „Rosnąca rola państwa w życiu rodziny”.

Początek w czwartek 21 września o godz. 13:30 w siedzibie wrocławskiego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, przy ul. Kuźniczej 11-13 (sala klubowa na I p.).

Kilka słów o prelegencie:
Professor of Government w Patrick Henry College oraz Research Fellow w Howard Center for Family, Religion, and Society w Independent Institute. W latach 2015-2016 stypendysta Fulbrighta na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz w Moskwie. Sprawował także funkcję wykładowcy na Palacky University w Ołomuńcu (1991-1997), łącząc ją z prezesem Departamentu Studiów Europejskich. Opublikował „Taken Into Custody The War against Fathers, Marriage, and the Family”(Cumberland House, 2007), w planach znajduje się kolejna książka „The New Politics of Sex: The Sexual Revolution and Civil Liberty”, która wyjdzie nakładem wydawnictwa Angelico Press.

Civitas Christiana wykład prof. Stephen Baskervill państwo rodzina

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.