Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

I Świdnicki Festiwal Barw

I Świdnicki Festiwal Barw
Fot. materiał prasowy

Radni Młodzieżowej Rady Miasta oraz świdnicka młodzież serdecznie zapraszają na I Świdnicki Festiwal Barw, który odbędzie się w sobotę, 30 września na terenie bosmanatu nad zalewem Witoszówka.

Wydarzenie jest realizowane w ramach inicjatywy lokalnej, ktora ma na celu z jednej strony docenienie świdnickiej młodzieży, która w ciągu całego roku licznie i chętnie bierze udział w przedsięwzięciach społecznych i kulturalnych jako wolontariusze, z drugiej jest to forma promocji idei wolontariatu i zainteresowania tym tematem innych osób. 

W programie wiele atrakcji: nauka zumby, joga na trawie oraz fitness z użyciem trampolin z udziałem instruktorów Fitness Klubu Energia.  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę oraz darmowe kolorowe proszki holi. 

Program: 

16.00 – Trampoliny

17.00 – Oficjalne rozpoczęcie Festiwalu Barw przez Prezydent Miasta Świdnicy, Beatę Moskal Słaniewską, I wyrzut proszków

17.15 – Joga na trawie

18.00 – II wyrzut proszków

18.15 – Zumba 

19.00 – III wyrzut proszków 

20.00 – Zakończenie 

I Świdnicki Festiwal Barw

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.