Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

OSiR Świdnica zaprasza na rolki!

OSiR Świdnica zaprasza na rolki!
Fot. materiał prasowy

„Zamieniamy lodowisko w rolkowisko” pod takim hasłem od środy, 20 września do niedzieli 1 października każdy posiadacz rolek czy wrotek będzie mógł zupełnie za darmo pojeździć w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W lipcu zakończył się remont lodowiska. W jego trakcie między innymi zakupiono specjalistyczną nawierzchnię do jazdy na rolkach, która była wykorzystywana w trakcie zawodów w hokejowych w ramach Igrzysk Sportowych The World Games 2017.

– Przed naszym obiektem otwierają się nowe możliwości. Chcemy je wykorzystać i przy okazji sprawdzić, jak duże jest zainteresowanie sportami rolkowymi w Świdnicy i okolicy – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Jeśli temat „chwyci” możliwe jest przedłużenie działalności rolkowiska na kolejne tygodnie, do czasu rozpoczęcia na lodowisku sezonu łyżwiarskiego i uruchomienie regularnych godzin dla rolkarzy w następnym sezonie – dodaje dyrektor Żądło. 

Na razie testowanie rolkowiska odbywać się będzie codziennie od środy, 20 września do niedzieli, 1 października od godziny 17.00 do 18.30. Goście muszą posiadać własne rolki. Na miejscu będzie można bezpłatnie wypożyczyć kask ochronny. 

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.