Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejny sukces Natalii Czajkowskiej

Kolejny sukces Natalii Czajkowskiej
Natalia Czajkowska /Fot. materiał prasowy

Podczas zawodów Kamienna Rzeźba w Strzegomiu, Natalia Czajkowska uczennica ZS w Chocianowie wygrała w kategorii Bikini Fitness Juniorek oraz zajęła drugie miejsce w kategorii Bikini Fitness Kobiet.

Zawody Kamienna Rzeźba – to świetnie zorganizowana impreza, w której występują zawodnicy prezentujący bardzo wysoki poziom w Polsce. Dodatkową atrakcją są eliminacje do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe. Jest to doskonała szansa na wypromowanie nazwiska i pokazanie się na arenie międzynarodowej.

Kategorie, w których zaprezentowali się zawodnicy: kulturystyka klasyczna mężczyzn OPEN, kulturystyka mężczyzn oraz kulturystyka juniorów. Najatrakcyjniejsze kategorie to: fitness sylwetkowe kobiet, bikini fitness oraz fitness plażowe mężczyzn.

Natalia Czajkowska Kamienna Rzeźba Strzegom

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.