Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wspólne treningi Impela z Dresdner SC. Sparing otwarty dla kibiców

Wspólne treningi Impela z Dresdner SC. Sparing otwarty dla kibiców
Fot. Impel Wrocław

Impel Wrocław szykuje się do kolejnego przedsezonowego sparingu. Tym razem poprzedzony będzie wspólnymi treningami z sobotnim sparingpartnerem – zespołem Dresdner SC.

W ubiegły piątek Impel Wrocław rozegrał pierwszy przedsezonowy sparing. Nietypową grę pierwsi szkoleniowcy uznali za udaną, a wnioski ze spotkania mają pomóc w jeszcze lepszym przygotowaniu zespołu do startu rozgrywek.

Tym razem wrocławianki zmierzą się z rywalem z zagranicy. Do Wrocławia przyjedzie doskonale znana kibicom niemiecka drużyna Dresdner SC. W pierwszym etapie Impelki będą trenować wspólnie z Niemkami. To nastąpi w czwartek i piątek. W sobotę natomiast zostanie rozegrany sparing, który będzie ukoronowaniem trzydniowych treningów.

- W kolejnym tygodniu treningów zaplanowaliśmy trzy dni treningowo-sparingowe z zespołem z Drezna. Będziemy mieli okazję do rozegrania dwóch wspólnych treningów i jednego meczu sparingowego z udziałem kibiców. To dla nas świetna okazja do gry z zespołem zagranicznym, który nie gra w LSK, ale od lat prezentuje bardzo dobry poziom gry. Wymagania podczas kolejnych tygodni przygotowań idą mocno w górę. To dobrze, bo chcemy zobaczyć jak nasze zawodniczki zaprezentują się z mocnym przeciwnikiem – mówi Marek Solarewicz, trener Impel Wrocław.

Sparing pomiędzy Impelem Wrocław a Dresdner SC zostanie rozegrany w sobotę 23 września o godzinie 17:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Tydzień później nastąpi rewanż. Impelki wyjadą do Drezna, gdzie wezmą udział w kolejnych meczach kontrolnych. 

Impel Wrocław Dresdner SC okres przygotowawczy sparing mecz kontrolny sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.