Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dylematy polityki kulturalnej

Dylematy polityki kulturalnej
Fot. materiał prasowy

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w ramach Galerii „Kuźnicza” zaprasza na spotkanie z prof. Zbigniewem Makarewiczem pn. Dylematy polityki kulturalnej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 września 2017 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 we Wrocławiu, przy ul. Kuźniczej 11-13 (I piętro).

Dylematy polityki kulturalnej Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Wrocław Zbigniew Makarewicz

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.