Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

XIII Legnicki Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

XIII Legnicki Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych
Fot. materiał prasowy

Legnickie Towarzystwo Automobilowe organizuje XIII Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich.

Publiczność będzie miała kolejną okazję podziwiania wypieszczonych, stylowych pojazdów. Natomiast na uczestników rajdu czeka malownicza trasa po Legnicy, powiecie legnickim i złotoryjskim o długości około 90 km. Rajd będzie imprezą towarzyską ze zwiedzaniem ciekawostek rejonu i elementami rywalizacji sportowej. Zwycięzcom konkursu motoryzacyjnego stylu i elegancji około godziny 17.00 puchary wręczy prezydent Legnicy w centrum miasta. Szczegółowy program na plakacie. 

Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.