Nenad Bjelica: Śląsk zasłużył na zwycięstwo

Nenad Bjelica: Śląsk zasłużył na zwycięstwo
Fot. dolny-slask24h.pl

Po porażce we Wrocławiu szkoleniowiec Lecha zauważał, że Śląsk wygrał zasłużenie, zaś jego gracze zagrali słabszy mecz.

- Gratulacje dla Śląska, który zasłużył na zwycięstwo. My dzisiaj graliśmy bardzo słabo. Jestem bardzo rozczarowany moją drużyną. Marcin Robak strzela bramki, strzela z karnych. Nie tylko w dzisiejszym meczu, ale w ostatnich meczach też strzelał. Możemy mu tylko pogratulować. Nie dawałem powodów sędziemu do odesłania mnie na trybuny, nie dyskutowałem z sędziami. Dyskutowałem z asystentem trenera Śląska i nie wiem dlaczego wysłał mnie na trybuny. Nie jest to dla mnie problem przed meczem z Legią. Raz już byłem na trybunach i wygraliśmy mecz. To nie jest dla mnie ważne. Kiedy zaczyna się mecz na boisku decydują zawodnicy, a trener nie może za dużo zrobić - mówił Nenad Bjelica.

Śląsk Wrocław Lech Poznań trener Lecha Nenad Bjelica runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.