Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jan Urban: Oby tak dalej...

Jan Urban: Oby tak dalej...
Fot. dolny-slask24h.pl

Szkoleniowiec Śląska po ograniu lidera LOTTO Ekstraklasy nie krył zadowolenia z faktu, że trybuny pilczyckiego giganta coraz szczelniej się wypełniają. Tak grający piłkarze WKS-u nie powinni mieć obaw o frekwencję na Stadionie Wrocław.

- Początek nie zapowiadał, że ten mecz skończy się 2:0 dla nas. Źle weszliśmy w spotkanie, a dobrze - przez te pierwsze pięć minut - Lech Poznań. Natomiast później, można powiedzieć, graliśmy to na co nas stać. Bardzo ważna druga bramka, do szatni. Bardzo sprytnie wywalczył rzut karny "Kosa". Pierwsza połowa była lepsza niż druga, w której chcieliśmy zamknąć środek. W pierwszej połowie Lech miał tam przewagę. W drugiej wyszło nam to bardzo dobrze, bo zawęzili pole gry zarówno "Kosa", jak i Robert Pich. Dało się odczuć, że nie mieli za bardzo pomysłu na stworzenie sytuacji brakowych i praktycznie ich nie było w drugiej połowie ze strony Lecha Poznań. Fajnie, bo przychodzi coraz więcej kibiców. Wydaje mi się, że podoba im się to co zespół prezentuje. Oby tak dalej - mówił Jan Urban.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Lech Poznań Stadion Wrocław frekwencja runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.