Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Spotkanie z kombatantami Narodowych Sił Zbrojnych

Spotkanie z kombatantami Narodowych Sił Zbrojnych
Fot. materiały prasowe

NSZ „Dolny Śląsk” oraz wrocławski Oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” zapraszają na spotkanie z kombatantami Narodowych Sił Zbrojnych.

Wydarzenie odbywać się będzie w niedzielę 24 września od godz. 15:30 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" przy ul. Kuźniczej 11/13 w sali klubowej na I p. 

Narodowe Siły Zbrojne NZS kombatanci Civitas Christiana Wrocław

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.