Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim Idea Hub

Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim Idea Hub

Ponad 7 tysięcy przeszkolonych firm i 1,3 tys. indywidualnych konsultacji biznesowych w całej Polsce – to dotychczasowy bilans, którym może pochwalić się tegoroczna edycja Internetowych Rewolucji Google. Jednak akcja nadal trwa!

Każdy przedsiębiorca, a także osoba planująca rozpoczęcie przygody z własnym biznesem może już 27 września odwiedzić wrocławski Idea Hub, by dowiedzieć się, jak z sukcesem wprowadzić rozwiązania internetowe do swojej działalności.

Zlokalizowana przy Rynku Wrocławskim przestrzeń Idea Hub od początku swojego istnienia oferuje przedsiębiorcom szkolenia wspierające ich w prowadzeniu własnego biznesu. Najbliższe warsztaty organizowane we współpracy z projektem Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim coworku przybliżą uczestnikom kwestie związane z obecnością firmy w sieci, a także pomogą im dokładnie przeanalizować działania dotychczas prowadzone w Internecie.

Okoliczni mieszkańcy nie mają pojęcia o istnieniu Twojego biznesu? Nie wiesz w jaki sposób przedstawić swoją ofertę na urządzeniach mobilnych? Bez efektu szukasz klientów na rynkach zagranicznych? – przyjdź na spotkanie i zdobądź cenną wiedzę. Jak wynika z badań, aż 94% przeszkolonych przedsiębiorców było usatysfakcjonowanych ze szkolenia. Natomiast 9 na 10 zadeklarowało, że informacje uzyskane na warsztatach przyczynią się do zwiększenia efektywności firmy w przyszłości.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł zapisać się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji. Dedykowany ekspert udzieli bezpłatnego wsparcia: pomoże przeanalizować potrzeby firmy i jej dotychczasowe działania w internecie, weźmie udział w tworzeniu indywidualnego planu działania oraz doradzi w jaki sposób go wdrożyć.

Wszyscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie marketingu internetowego, rejestrując się na stronie: https://events.withgoogle.com/internetowe_rewolucje_dla_firm/.

Najbliższe spotkanie z cyklu Internetowe Rewolucje odbędzie się 27.09.2017 r. o godzinie 17.00 w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72. Udział jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona do 12 osób, obowiązuje kolejność zapisów. Zgłoszeń można dokonywać przez stronę: https://internetowerewolucjewideahub1.evenea.pl/.

Idea Hub Internetowe Rewolucje Google

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.