Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zakazy wyprzedzania przez ciężarówki na A4

Zakazy wyprzedzania przez ciężarówki na A4

GDDKiA informuje, że zatwierdzono projekt wprowadzenia zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe na jezdni północnej autostrady A-4.

Nowe zakazy obowiązywać będą od 28 września na odcinkach od węzła Brzeg (km 193+598) do węzła Brzezimierz oraz od węzła Brzezimierz (km 178+550) do końca prowadzonych prac remontowych.

Zmiany wprowadzone zostają z uwagi na duże natężenie ruchu samochodów ciężarowych oraz w celu zachowania szczególnego bezpieczeństwa przed remontowanym odcinkiem autostrady A4. Zakaz obowiązywał będzie do zakończenia remontu. Zmiana organizacji usprawni przejazd samochodów osobowych oraz zwiększy poziom bezpieczeństwa. GDDKiA apeluje o ostrożność za kierownicą.

GDDKiA A4 autostrada A4 bezpieczeństwo ruchu remont A4 węzeł Brzezimierz węzeł Brzeg zakaz wyprzedzania ciężarówki samochody ciężarowe

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.