Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

U-10 w Polkowicach

U-10 w Polkowicach
Fot. materiały prasowe

1 października na stadionie przy ul. Kopalnianej w Polkowicach rozegrany zostanie turniej piłkarski U-10 rocznik 2008 i młodsi. W rywalizacji weźmie udział 10 drużyn z Dolnego Śląska.

Swój udział w turnieju zapowiedziały już: Chrobry Głogów, AMICO Lubin, Korona Wschowa, COMT Bolesławiec, Zagłębie Lubin, AP Strzał w 10. Polkowiczanie w tym roczniku wystawią 2 zespoły.

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach po 5 zespołów. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymają nagrody rzeczowe, wyróżniony zostanie także najlepszy zawodnik, bramkarz i król strzelców. Początek imprezy o godz. 10.

 

Tydzień później rozegrane zostaną turnieje dla dzieci z terenu Zagłębia Miedziowego.

W dniu 08.10.2017 godz. 10:00  rozpocznie się turniej dla rocznika 2008, w którym zagrają:

KS Polkowice, Górnik Lubin, AMICO Lubin, Zagłębie Lubin, Zagłębie Lubin 2009

Natomiast o godz. 12:30 w turnieju dla rocznika 2009 rywalizować będą:

KS Polkowice, Pogoń Góra, Płomień Radwanice, Zamet Przemków, Odra Chobienia.

KS Polkowice U10 Chrobry Głogów AMICO Lubin Korona Wschowa COMT Bolesławiec Zagłębie Lubin AP Strzał w 10

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.