Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zagłębie wygrało U-10

Zagłębie wygrało U-10
Fot. KS Polkowice

Młodzi piłkarze Zgłębia Lubin zostali zwycięzcami rozegranego w Polkowicach turnieju piłkarskiego U-10. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn z Dolnego Śląska.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się: KS Polkowice I, Chrobry Głogów II, AKS Strzegom, Amico Lubin i AP Strzał w 10. W drugiej grupie zagrały: Zagłębie Lubin, COMT Bolesławiec, Korona Wschowa, KS Polkowice II i Chrobry Głogów II.

Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Lubina. W meczu finałowym Zagłębie zremisowało z COMT Bolesławiec 1:1 i o pierwszym miejscu decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali „Miedziowi”, którzy cieszyli się ze zdobycia pucharu. W meczu o trzecie miejsce Amico Lubin pokonało Chrobrego I 2:1. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i medale, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

W  najbliższą niedzielę  8 października Klub Sportowy Polkowice będzie organizatorem turnieje dla dzieci z terenu Zagłębia Miedziowego. O godzinie 10:00  rozpocznie się turniej dla rocznika 2008, w którym zagrają: KS Polkowice, Górnik Lubin, AMICO Lubin, Zagłębie Lubin, Zagłębie Lubin 2009. Natomiast o godz. 12:30 w turnieju dla rocznika 2009 rywalizować będą: KS Polkowice, Pogoń Góra, Płomień Radwanice, Zamet Przemków, Odra Chobienia.

Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Polkowic. Impreza została sfinansowana z Budżetu Gminy Polkowice.

KS Polkowice turniej U10 U10 Zagłębie Lubin Polkowice

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.