Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jurij Szatałow: Strata bramki źle zadziałała na nas

Jurij Szatałow: Strata bramki źle zadziałała na nas
Fot. dolny-slask24h.pl

Trener GKS-u po porażce w Legnicy żałował, że jego zespół nie był w stanie uratować choćby jednego punktu w pojedynku z Miedzią, co negatywnie wpływa na morale drużyny.

Gratuluję Miedzi dobrej gry, dobrego zespołu i zwycięstwa. Pierwsze 20 minut zaczęliśmy bardzo dobrze, zdobyliśmy gola. Strata bramki źle zadziałała na nas. Zaczęliśmy grać bardzo nerwowo, mieliśmy dużo strat w środku. Miedź prowadziła atak pozycyjny, ale myślę, że wyprowadzaliśmy dosyć groźne, szybkie ataki. W drugiej połowie gra z jednej i drugiej strony się załamała, ale kontra Miedzi była zabójcza. Na pewno naszym minusem jest to, że nie potrafimy utrzymać nawet remisu. To wpływa na nastroje zawodników - mówił Jurij Szatałow.

Nice 1 Liga GKS Tychy Jurij Szatałow trener GKS-u runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.