Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przejazd drogą krajową nr 3 w Jaworze częściowo udrożniony

Przejazd drogą krajową nr 3 w Jaworze częściowo udrożniony
Fot. GDDKiA

Oddane do ruchu zostały ulice Narutowicza i Wieniawskiego w Jaworze, dotychczas zamknięte w związku z trwającym remontem drogi krajowej nr 3 przebiegającej przez miasto.

Udrożniona została wyremontowana jezdnia, która ułatwi przejazd przez Jawor i poprawi przepustowość na ulicach Lubińskiej i Kuzienniczej. Wciąż jednak trwają prace przy remoncie chodników w tej okolicy. GDDKiA prosi o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Co ważne, wstępnie planowany termin zakończenia realizacji został przedłużony z powodu wykonania dodatkowych robót, których nie można było przewidzieć na etapie prac dokumentacyjnych. Nowy termin wyznaczony został do połowy grudnia.

ul. Narutowicza ul. Wieniawskiego Jawor DK3 remont DK3 droga krajowa nr 3

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.