Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze

Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze
Fot. Anna Cybulska

Za nami 9. Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze.

Do 9. edycji konkursu zgłosili się podopieczni z 20 Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z całego Dolnego Śląska, tj. Dzierżoniowa, Lwówka Śląskiego, Trzebnicy, Chojnowa, Legnicy, Kowar, Strzegomia, Bolesławca, Wałbrzycha, a także Jawora.

Tradycyjnie, uczestnicy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solo, para i grupa. W kategorii solo najlepiej zatańczyła Aleksandra Mandryga z WTZ z Trzebnicy, drugie miejsce zajął Adam Nadolski z WTZ z Kowar, a trzecie Paweł Przygodz z WTZ z Dobroszyc. W kategorii para najlepiej zatańczyli Władysława Szmołda i Arkadiusz Makuła z jaworskiego Ośrodka Wsparcia, drugie miejsce zajęli Monika Uchańska i Adrian Pas z WTZ z Świdnicy, a trzecie Emilia Mielczarek i Karol Dyjak z WTZ z Dobroszyce. Natomiast wsród grup najlepszą okazała się grupa z WTZ z Dobroszyce, drugie miejsce zajęła grupa z WTZ z Trzebnicy, a trzecie ŚDS z Chojnowa.

Fotorelacja dostępna na stronie legnica24h.pl lub jawor24h.pl

Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych Jawor

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.