Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Udrożniona jezdnia północna pomiędzy w. Brzezimierz a Wrocław Wschód

Udrożniona jezdnia północna pomiędzy w. Brzezimierz a Wrocław Wschód
Fot. GDDKiA

W związku z postępującymi pracami na remontowanym odcinku jezdni północnej A4 od dzisiaj ruch pomiędzy węzłami Brzezimierz a Wrocław Wschód (kier. Zgorzelec) odbywa się dwoma pasami.

Zawężenia będą występować jedynie w okolicy przejazdów awaryjnych (w lokalizacji km 175+000 i 165+200), gdzie wykonawca musi ustawić bariery energochłonne i blokowany będzie pas szybki.

Ruch w kierunku Opola jeszcze przez kilka dni odbywać się będzie jednym pasem, ponieważ wykonawca demontuje bariery separacyjne na jezdni.

Przypominamy, że na jezdni w kierunku Wrocławia, od węzła Brzeg, aż do końca remontu obowiązuje zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe.

GDDKiA prosi o ostrożność za kierownicą.

GDDKiA A4 autostrada A4 bezpieczeństwo ruchu remont A4 węzeł Brzezimierz Wrocław Wschód zwężenia pas ruchu

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.