Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Październikowa edycja „Spacerku po Jaworze”

Październikowa edycja „Spacerku po Jaworze”
Fot. materiały prasowe

Muzeum Regionalne w Jaworze i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na kolejną edycję „Spacerku po Jaworze”, który odbędzie się w środę 18 października 2017 roku.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 przed biblioteką (Plac Seniora). Tematem środowego spotkania będzie Plac Seniora, z możliwością obejrzenia wieży ciśnień - przykładu zabytku techniki. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

wieża ciśnień Plac Seniora spacerek po Jaworze Muzeum Regionalne w Jaworze muzeum Miejska Biblioteka Publiczna MBP biblioteka

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.