Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Interesujesz się fotografowaniem – weź udział w konkursie!

Interesujesz się fotografowaniem – weź udział w konkursie!
Fot. materiały prasowe

Starosta Jaworski zaprasza mieszkańców Powiatu Jaworskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyroda powiatu jaworskiego w obiektywie", którego głównym celem jest ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu jaworskiego.

Organizowany konkurs przeznaczony jest zarówno dla fotografii amatorskiej, jak i profesjonalnej. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o składanie (nadsyłanie) prac konkursowych na adres: Starostwo Powiatowe w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor, z dopiskiem na kopercie: „KONKURS FOTOGRAFICZNY” – do dnia 06.11.2017 r. (decyduje data wpływu do Starostwa).

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 prac konkursowych własnego autorstwa, przedstawiających bogactwo przyrodniczo-kulturowe z czterech różnych miejsc z terenu powiatu jaworskiego (zdjęcia: wiosna, lato, jesień, zima).

Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.powiat-jawor.pl. Do współpracy zaproszono MS Fotografia – Monika Synowiec Serdecznie zapraszamy! 

konkurs konkurs fotograficzny Powiat Jaworski Starostwo Powiatowe przyroda

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.