Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jan Urban: Wisła była bardziej konkretna

Jan Urban: Wisła była bardziej konkretna
Fot. dolny-slask24h.pl

Trener zielono-biało-czerwonych żałował porażki w meczu z krakowianami, bowiem jak zauważał, Śląsk wcale nie był słabszym zespołem. Jak podkreślał, skrzydła WKS-u nie zagrały tak jak w poprzednich spotkaniach.

- Szkoda, bo wydaje mi się, że nie był to zły mecz z naszej strony. Natomiast Wisła była dzisiaj bardziej konkretna. Przede wszystkim daliśmy się złapać na kontrę i wynik otworzyła Wisła. Mieliśmy dużo problemów z Carlitosem. Dzisiaj grał naprawdę bardzo dobrze. Później ten rzut karny. Wydaje mi się, że gdyby nie to, to jednak byśmy doprowadzili do remisu. Inaczej się gra z wynikiem 1:0, inaczej jak się prowadzi 2:0. Przede wszystkim te sytuacje, które stworzyliśmy, bo nawet przy 2:0 gdybyśmy strzelili bramkę kontaktową, to różnie mogłoby się zakończyć. Natomiast nie było łatwo grać w środku pola, bo jednak tam Pol Llonch i Basha grali naprawdę dobre spotkanie. Dzisiaj nie funkcjonowały nam tak jak w innych spotkaniach skrzydła. Te boki to nie było to. Zmienili później pozycje między sobą Robert i "Kosa". Wyglądało to troszkę lepiej. Szkoda, bo czasami są takie mecze, że zagrasz słabiej i jesteś słabszy. Sądzę, że dzisiaj nie byliśmy słabsi, Wisła po prostu była bardziej konkretna przy swoich sytuacjach - mówił Jan Urban, szkoleniowiec Śląska.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Wisła Kraków runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.