Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nocny Kochanek zagra mini koncert… w pociągu!

Nocny Kochanek zagra mini koncert… w pociągu!
Fot. materiały prasowe

Nocny Kochanek przez wielu był określany mianem polskiego Iron Maiden już w czasach swego debiutu. Bruce Dickinson po godzinach spędzonych na scenie pilotuje samoloty, Nocny Kochanek zostaje na ziemi, ale spróbuje sił w roli… obsługi pociągowej!

O Nocnym Kochanku nie przestaje być głośno. Chociaż mieli się skończyć 3 sezony temu, ich kalendarz koncertowy co chwila zapełnia się czerwonym napisem „SOLD OUT”. Chłopakom nie brakuje pomysłów, jak odwdzięczać się fanom za ich wsparcie i jak skutecznie zaskakiwać.

Po premierze najbardziej profesjonalnego klipu w dorobku kapeli – „Dziewczyna z kebabem”, formacja przygotowała kolejną niespodziankę. Dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi Nocne Kochanki będą mieli niecodzienną okazję zagrać mini koncert w specjalnym pociągu relacji Wrocław Główny – Legnica w ramach kolejowego projektu Pociągi Pełne Kultury.

Wydarzenie odbędzie się już 20 października, kiedy to punktualnie o 18.00 z Dworca Głównego we Wrocławiu odjedzie „Pociąg do Kochanka”, który zawiezie fanów na koncert do Legnicy. Podczas podróży członkowie zespołu zagrają utwory w akustycznych wersjach, a także wystąpią w roli zawiadowców i konduktorów.

Aby odbyć podróż z Nocnym Kochankiem wystarczy być posiadaczem biletu na koncert w Legnicy (dostępne w aplikacji GoOut.net w cenie 35zł). Wejściówka daje także możliwość powrotu do Wrocławia kochankowym pociągiem o godzinie 0:30 z Legnicy (przystanek końcowy we Wrocławiu – 1.17) bez dodatkowych opłat.

Do zobaczenia na peronie! 

Nocny Kochanek Pociągi Pełne Kultury Koleje Dolnośląskie KD Wrocław Główny Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.