Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jan Urban: Można wyróżnić wielu zawodników

Jan Urban: Można wyróżnić wielu zawodników
Fot. dolny-slask24h.pl

Wrocławianie po dwóch porażkach z rzędu wrócili na właściwe tory, bez większych problemów wygrywając z Pogonią Szczecin. Nie dziwi, więc zadowolenie szkoleniowca z postawy swoich piłkarzy.

- Bardzo ważne zwycięstwo po tej porażce w Płocku. Cieszyliśmy się, że gramy na własnym boisku i tak szybko, bo w piątek. Zwycięstwo w kolejnym spotkaniu jest najlepszym lekarstwem na porażę. Wbrew pozorom to nie był łatwy mecz. Tak może świadczyć wynik, ale tak nie było. Dzisiaj można wyróżnić wielu zawodników. Kuba Wrąbel wybronił wiele groźnych sytuacji. Ta pierwsza, po głowie, to parada mistrzowska. Arek strzelił bramkę, Marcin Robak strzelił swoje bramki, ale chciałbym pochwalić bardzo dobrą grę naszych trzech środkowych pomocników. Wydaje mi się, że sprawdził się nasz eksperyment z Robertem. Fajnie, ale nie było łatwo - zauważał Jan Urban, szkoleniowiec Śląska.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Pogoń Szczecin runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.