Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wyjątkowe miasteczko kibica odwiedzi Legnicę!

Wyjątkowe miasteczko kibica odwiedzi Legnicę!
Fot. dolny-slask24h.pl

Jeśli wybieracie się na mecz Miedzi z Puszczą Niepołomice, koniecznie przyjdźcie na Stadion wcześniej!

W niedzielę na placu za Sektorem Rodzinnym na legnickim stadionie pojawi się miasteczko kibica, przygotowane przez firmę Fortuna – sponsora ligi oraz Miedzi. Klub zaprasza na stadion już od godz. 15.00!

Miasteczko to wiele konkursów i atrakcji dla kibiców. Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające szybkość reakcji kibica. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – przy specjalnym stole rywalizują ze sobą dwie osoby. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Druga atrakcją będzie konsola PS4 z grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając wybraną przez siebie drużyną!

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą miasteczko Fortuny, będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach, o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią liczbę punktów, wygrają nagrodę od Fortuny. Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice, którzy uderzą futbolówkę najmocniej, wygrają upominek od Fortuny!

Przypominamy, że mecz Miedzi z Puszczą rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.00, ale miasteczko kibica Fortuny, zlokalizowane na placu za Sektorem Rodzinnym, będzie czynne już od godz. 15.00 aż do rozpoczęcia drugiej połowy meczu! Zapraszamy zatem na stadion już od godz. 15.00 na plac za Sektorem Rodzinnym!

Nice 1 Liga Miedź Legnica sektor rodzinny miasteczko kibica Puszcza Niepołomice runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.