Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kowalski: Chcieliśmy wygrać ten mecz

Kowalski: Chcieliśmy wygrać ten mecz
Fot. Paweł Sasiela

Szkoleniowiec Ślęzy po zwycięstwie w Polkowicach podkreślał, że jego zespół przybył do Zagłębia Miedziowego po wygraną. Cel udało się zrealizować.

- Chcieliśmy się sprawdzić grając z dobrym przeciwnikiem, a za taki uważamy zespół z Polkowic. Zagraliśmy wobec tego o zwycięstwo. To było chyba widać, że chcieliśmy wygrać ten mecz, a nie chować się tutaj i przeszkadzać. Fajnie, że się udało. To jest młody zespół, widać, że pracuje. Uważam że to było zasłużone zwycięstwo - mówił Grzegorz Kowalski.

trzecia liga KS Polkowice Ślęza Wrocław trener Ślęzy Grzegorz Kowalski runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.