Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dobi: Jestem trochę rozczarowany

Dobi: Jestem trochę rozczarowany
Fot. KS Polkowice

Szkoleniowiec polkowiczan po porażce na zakończenie rundy nie ukrywał rozczarowania grą swojej drużyny, ale podkreślał, że przed zespołem czas na wprowadzenie poprawek.

- Jak się nie strzela, to się nie wygrywa meczu, a strzeliliśmy dzisiaj jedna bramkę mniej niż przeciwnik.  Jestem trochę rozczarowany naszą grą w porównaniu do poprzedniego meczu z Zagłębiem. Gratuluję przeciwnikom, którzy grali bardzo konsekwentnie i odpowiedzialnie wykorzystując swoje sytuacje. Gdybyśmy my wykorzystali swoje na początku meczu… Ale nie ma co mówić „gdyby, gdyby”. Będziemy mieli teraz czas, żeby dużo rzeczy poprawić, zwłaszcza naszą stabilność. Bo czasami gramy bardzo fajne mecze, a czasami nie wiem co się dzieje - zauważał Enkeleid Dobi, trener KGHM ZANAM Polkowice.

trzecia liga KS Polkowice Enkeleid Dobi trener KS-u Polkowice Ślęza Wrocław runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.