Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Bożić: Raków wyglądał jak drużyna z ekstraklasy

Bożić: Raków wyglądał jak drużyna z ekstraklasy
Fot. dolny-slask24h.pl

Miedź już drugi raz w bieżącym sezonie zremisowała z Rakowem Częstochowa. Początek rewanżów rozpoczął się więc dla legniczan tak jak całe rozgrywki.

Na boisku Raków pokazał się jako bardzo dobra drużyna. W pierwszej połowie zrobiliśmy to, co chcieliśmy. Strzeliliśmy szybko pierwszą bramkę. Nie wiem co się później stało, zaczęliśmy się zbyt mocno cofać i zbyt wcześnie zaczęliśmy bronić tej jednobramkowej przewagi. Później w tej pierwszej połowie Raków wyglądał jak drużyna z ekstraklasy. Bardzo dobrze grali. Robiliśmy dużo błędów, źle poruszaliśmy się. Nie chodzi o to, że jest źle z taktyką, tylko zaczęliśmy się cofać i spóźnialiśmy się do piłek. Raków był lepszy w pierwszej połowie. W drugiej zaczęliśmy grać to, co cały czas gramy. Zaczęliśmy iść do przodu, grać agresywnie i atakować. Raków też miał sytuacje, ale można powiedzieć, że remis jest zasłużony - mówił Tomislav Bożić.

Chorwacki obrońca po spotkaniu bardzo chwalił rywali, podkreślając duży potencjał częstochowian.

Mogę powiedzieć, że Raków to najsilniejsza drużyna, przeciwko której graliśmy. Oni mają też system, który nam nie pasuje i w pierwszej połowie mieliśmy z tym problemy. Z drugiej strony jak zaczęliśmy wyżej atakować, to zaczęliśmy już swoją grę. Można powiedzieć, że Raków jest jedną z najlepszych drużyn w lidze - dodawał obrońca.

Za tydzień zielono-niebiesko-czerwonych czeka ostatni w tym roku kalendarzowym pojedynek. Miedź zagra w Katowicach z GKS-em, z którym w drugiej kolejce zremisowała 1:1.

- Jedziemy do Katowic i każdy myśli tylko o wygranej. Dla nas liczą się tam tylko trzy punkty - kończył Bożić.

Nice 1 Liga Miedź Legnica Tomislav Bożić Raków Częstochowa runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.