Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Marek Papszun: Uważam Miedź za drużynę najlepiej grającą w piłkę w tej lidze

Marek Papszun: Uważam Miedź za drużynę najlepiej grającą w piłkę w tej lidze
Fot. dolny-slask24h.pl

Szkoleniowiec Rakowa po remisie w Legnicy podkreślał, że jego zespół przybył nad Kaczawę po trzy punkty, ale przyjmuje wynik z szacunkiem.

- Przyjechaliśmy, żeby wygrać. Może brzmi to trochę nieskromnie, ale rzeczywiście tak było. Myślę, że mieliśmy ku temu szanse. Mecz zakończył się remisem, natomiast jestem bardzo zadowolony, a nawet dumny ze swojego zespołu, bo w tygodniu borykaliśmy się z problemami zdrowotnymi. Pięciu zawodników nie mogło dzisiaj wystąpić. Tym większy szacunek dla tych, którzy grali, bo niektórzy, tak jak Przemek Mizgała debiutowali w pierwszym składzie, a Gracjan Kuśmierek wszedł i to był debiut całkowity. Na tak trudnym terenie, bo uważam Miedź za drużynę najlepiej grającą w piłkę w tej lidze. Jestem zadowolony ze wszystkiego oprócz wyniku, bo remis nas do końca nie zadowala, natomiast przyjmujemy go z szacunkiem. Przede wszystkim do przeciwnika. Jeżeli chodzi o sam mecz, to uważam, że to była promocja pierwszej ligi na dość wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o tempo gry, zaangażowanie, ale też jakość piłkarską. Cieszę się, że my jako beniaminek nie odstawaliśmy, a wręcz w pierwszej połowie uważam, że przejęliśmy zdecydowanie inicjatywę. Natomiast klarowniejsze sytuacje mieliśmy w drugiej części. Miedź oczywiście też miała swoje szanse i mecz zakończył się remisem. Wracamy i szykujemy się do kolejnego, ostatniego już spotkania. Będziemy chcieli u siebie zakończyć zwycięstwem, żeby pozostać w czubie tabeli - podsumowywał Marek Papszun, trener Rakowa.

Nice 1 Liga Raków Częstochowa Marek Papszun trener Rakowa runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.