Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dominik Nowak: Widowisko było na godnym poziomie

Dominik Nowak: Widowisko było na godnym poziomie
Fot. dolny-slask24h.pl

Opiekun Miedzi po spotkaniu z Rakowem zauważał, że spotkanie stało na naprawdę dobrym poziomie.

Ogólnie bardzo dobre spotkanie, jak na poziom pierwszoligowy. Dwa zespoły, które w tej lidze chcą prowadzić grę, potrafią grac wysokim pressingiem i przede wszystkim w ataku pozycyjnym, budować sobie sytuacje do zdobycia bramki. Myślę, że widowisko było naprawdę na godnym poziomie. Na pewno były różne fazy w tym spotkaniu, jeżeli chodzi też o mój zespół. Pierwszy dobry moment, kiedy dobrze weszliśmy w spotkanie, otworzyliśmy wynik. Można gdybać, ale na pewno szkoda tej sytuacji Marco, bo gdybyśmy otworzyli na 2:0, to byłoby łatwiej, bezpieczniej i być może dałoby nam więcej pewności. Do straty bramki momentami zbyt głęboko się cofaliśmy, w drugiej linii za dużo piłkarze Rakowa mieli miejsca, tworzyli przewagę i tak się stało, że straciliśmy bramkę, której można było uniknąć. Natomiast z drugiej połowy fragmentami jestem zadowolony jako trener, bo staraliśmy się podejść wyżej, być bardziej agresywni w środku, wyeliminować silną stronę zespołu z Częstochowy, tę grę kombinacyjną i to nam się udawało. Momentami też przejmowaliśmy inicjatywę, podobnie jak Raków. To była dobra połowa w naszym wykonaniu. Mieliśmy też oczywiście swoje okazje i szkoda, że bramka nie padła. Trzeba też uczciwie przyznać, że zespół Rakowa miał bardzo dobrą sytuację i ten remis trzeba szanować. Teraz już przygotowujemy się do ostatniego meczu w Katowicach - oceniał trener Dominik Nowak.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.