Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Odwiedzili polkowicką „Czwórkę”

Odwiedzili polkowicką „Czwórkę”
Fot. KS Polkowice

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice gościli z wizytą w Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach. Przez ponad godzinę zawodnicy I zespołu prowadzili zajęcia z dziećmi. Na koniec wszyscy otrzymali upominki ufundowane przez Gminę Polkowice.

SP 4 to już kolejna placówka oświatowa w tym miesiącu, którą odwiedzili piłkarze KGHM ZANAM Polkowice w ramach promocji Gminy przez sport. W zajęciach prowadzonych przez: Ariela Sworackiego, Mateusza Surożyńskiego, Jakuba Kopanieckiego oraz Mateusza Magdziaka uczestniczyły dwie klasy I oraz jedna III.

W sumie na parkiecie bawiło się ponad pięćdziesiąt dzieciaków. Oprócz doskonałej zabawy był również czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy, natomiast dzieci przygotowały dla polkowickiego klubu specjalne podziękowania.

KS Polkowice Szkoła Podstawowa nr 4 SP nr 4 Gmina Polkowice

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.