Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Konferencja „Dumni z Polek”

Konferencja „Dumni z Polek”
Fot. materiały prasowe

28 listopada 2017 r. - dokładnie w 99. rocznicę podpisania przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego dekretu przyznającego kobietom pełne prawa wyborcze - odbędzie się inauguracyjna konferencja pt. „Dumni z Polek”.

Wezmą w niej udział parlamentarzystki różnych politycznych opcji, polityczki i działaczki ruchów kobiecych. Konferencja odbędzie się w Hotelu Qubus w Legnicy przy ul. Skarbowej 2. Początek o godz. 17.

W programie m.in.:

- Wykład „Kongresy kobiet. Perspektywa historyczna” dr Iwona Dadej, adiunkt Polskiej Akademii Nauk,

- panel dyskusyjny "Siła parasolek. Czy władza ma płeć?",

- wykład motywacyjny "Ty jesteś ważna" Marty Kaim, certyfikowany coach IFC, mentorka kobiet,

występ Teatru Ocelot,

- akcja charytatywna Fundacji Kognitiv "Banany dla Rushooka”.

Hotel Qubus w Legnicy Elżbieta Stępień Dumni z Polek

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.