Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zielono-czarny Mikołaj odwiedził lubiński szpital

Zielono-czarny Mikołaj odwiedził lubiński szpital
Fot. materiały prasowe

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice rozpoczęli Mikołajki na oddziale pediatrycznym w lubńskim szpitalu przy ul. Bema. Jako pierwsi przywieźli najmłodszym prezenty w postaci piłek, książeczek, kolorowanek oraz medali.

Razem z piłkarzami do dzieci przyjechał zielono-czarny „Krecik”, maskotka polkowickiego klubu. Fundatorem upominków była Gmina Polkowice.

Z wizytą do dzieci wybrali się: Piotr Azikiewicz, Wiktor Kobiela, Kamil Zawadzki, Damian Primel oraz Mateusz Magdziak, Maciej Bancewicz i trener Enkeleid Dobi. Oczywiście nie mogło zabraknąć Krecia. Maskotka zielono-czarnych wzbudzała największe zainteresowanie i uśmiech na twarzach maluchów. Wszystkie dzieci oraz młodzież przebywająca na oddziale zostały obdarowane przez piłkarzy I zespołu drobnymi upominkami. 

- Jesteśmy obcymi ludźmi dla tych dzieci, ale wydaje nam się, że naszą wizytą przyniesiemy im dużo radości. Przygotowaliśmy dla nich małe upominki, więc myślę, że pozytywnie zapamiętają tę wizytę - mówi pomocnik KGHM ZANAM Piotr Azikiewicz.

- Na oddziale właśnie zaczął się sezon Mikołajkowy, przyszli pierwsi goście do naszych dzieci - uśmiecha się pani ordynator Małgorzata Smorąg. - Maluchy w szpitalu zawsze są nieszczęśliwe z tego powodu, że muszą u nas leżeć. Dlatego tego typu akcje są mile widziane i dzieci choć na chwilę zapominają o chorobie. Nawet te najdrobniejsze prezenty wywołują na ich twarzach uśmiech.

 

KS Polkowice mikołajki Krecik szpital dzieci

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.