Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Piotr Stokowiec: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Piotr Stokowiec: Nie zasłużyliśmy na porażkę
Fot. Paweł Sasiela

Szkoleniowiec Zagłębia po derbowej porażce w stolicy Dolnego Śląska nie był w stanie ukryć rozgoryczenia spowodowanego wynikiem pojedynku.

- Myślę, że byliśmy świadkami meczu walki. Obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramki. W końcówce mieliśmy dwie świetne okazje i w doliczonym czasie gry też mieliśmy swoją sytuację. Nie chcę tutaj za bardzo filozofować na temat tego jaki jest futbol, bo o tym wszyscy dobrze wiemy. Myślę, że nie zasłużyliśmy dzisiaj na porażkę i na pewno to jest gorzka pigułka. Tym bardziej, że po kontrowersyjnym faulu, ale nie chcę się tutaj bawić w ocenianie sędziego. Wracamy z niczym, mimo że mecz mógł się zakończyć remisem i myślę, że to byłby dzisiaj sprawiedliwy rezultat. Tak niestety nie jest - mówił Piotr Stokowiec.

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin Piotr Stokowiec trener Zagłębia derby sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.