Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jan Urban: To było nasze najsłabsze spotkanie na własnym boisku

Jan Urban: To było nasze najsłabsze spotkanie na własnym boisku
Fot. Paweł Sasiela

Trener Śląska po zwycięstwie nad lubińskim Zagłębiem zauważał, że to rywale mieli więcej z gry, ale to jego podopieczni stworzyli w meczu więcej dobrych sytuacji podbramkowych.

- Pierwsza połowa, właściwie pierwsze 30 minut tego spotkania wyrównane. Mało sytuacji bramkowych, bardzo dobra jedna - Arka Piecha, który nie trafił czysto w piłkę, a powinna z tego być bramka i sytuacja Arka Woźniaka, którą znakomicie wybronił Kuba Słowik. To by było tyle, jeśli chodzi o sytuacje w pierwszej połowie. Natomiast już w ostatnich 15 minutach było widać, że Zagłębie zaczęło mieć delikatną przewagę. Druga połowa podobnie, to Zagłębie grało płynnie, to Zagłębie miało dużo więcej z gry. Myśmy się nabiegali mnóstwo, ale w wielu momentach ten inny system, w którym byliśmy zmuszeni zagrać, powodował, że nie zawsze dobrze koordynowaliśmy odpowiednie krycie. Przewaga Zagłębia ogólnie w całym spotkaniu. Myśmy mieli wiele sytuacji, gdzie po odzyskaniu piłki można było skontrować Zagłębie i to pierwsze podanie było bardzo często niecelne. Natomiast patrząc na chłodno, na same sytuacje bramkowe, myśmy mieli ich więcej. W 90 minucie miał Arek Woźniak znowu sytuację, gdzie mogło być po meczu. Natomiast Marcin Robak miał znakomitą szansę i strzelił w czystej pozycji akurat w bramkarza, Robert Pich, gdzie znakomicie broni Polacek i bramka. Ogólnie można odnieść wrażenie, że zespół Zagłębia grał lepiej, natomiast jeśli chodzi o sytuacje, to już tak nie można powiedzieć. Ten mecz nas sparaliżował dość mocno. To było najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu na własnym boisku, ale taka jest piłka i to my odwróciliśmy losy meczu. Przede wszystkim pamiętaliśmy w jaki sposób, w jakich okolicznościach, przegraliśmy to pierwsze spotkanie 1:0, gdzie też straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, mimo że graliśmy z przewagą zawodnika. Cieszą trzy punkty w tych okolicznościach, w jakich musieliśmy przystąpić do tego spotkania - oceniał Jan Urban.

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Zagłębie Lubin derby sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.