Zimowe spotkanie biegowe!

Zimowe spotkanie biegowe!
Fot. materiały prasowe

Decathlon Magnolia Park kontynuuje cykl bezpłatnych, otwartych spotkań biegowych dla mieszkańców Wrocławia pod nazwą #WspólnyBieg. Kolejna odsłona akcji odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia.

- Zdecydowaliśmy się na kontynuację przedsięwzięcia również w grudniu. Pogoda sprzyja organizowaniu kolejnych spotkań biegowych, a jak pokazało nasze ostatnie wydarzenie, nawet ulewa nie zniechęciła biegaczy do udziału – mówi Patrycja Stanok, prowadząca akcję z ramienia Decathlon Magnolia Park. - Nasza inicjatywa rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Cieszymy się, że możemy zachęcać do aktywności osoby, które szukają motywacji lub towarzysza do biegania – dodaje.

Uczestnicy pod okiem prowadzącej pokonają trasę liczącą około 5 kilometrów. Nie zabraknie także ćwiczeń poprawiających siłę biegową. 

- Zależy nam na szerzeniu sportowej pasji wśród mieszkańców Wrocławia. Dlatego zaplanowaliśmy bardzo dużo wydarzeń, które będą odbywały się w najbliższym czasie również na terenie naszego sklepu oraz Magnolia Park. Planujemy także inicjatywy merytoryczne, których treści będziemy udostępniać w naszych mediach społecznościowych - podkreśla Radosław Pruchnik, dyrektor Decathlon Magnolia Park.

#WspólnyBieg rozpocznie się w poniedziałek, 4 grudnia o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. Szczegółowe informacje znajdują się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku oraz Instagramie.  

spotkanie biegowe wspólny bieg Decathlon Magnolia Park

Reklama