Zimowe spotkanie biegowe!

Zimowe spotkanie biegowe!
Fot. materiały prasowe

Decathlon Magnolia Park kontynuuje cykl bezpłatnych, otwartych spotkań biegowych dla mieszkańców Wrocławia pod nazwą #WspólnyBieg. Kolejna odsłona akcji odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia.

- Zdecydowaliśmy się na kontynuację przedsięwzięcia również w grudniu. Pogoda sprzyja organizowaniu kolejnych spotkań biegowych, a jak pokazało nasze ostatnie wydarzenie, nawet ulewa nie zniechęciła biegaczy do udziału – mówi Patrycja Stanok, prowadząca akcję z ramienia Decathlon Magnolia Park. - Nasza inicjatywa rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Cieszymy się, że możemy zachęcać do aktywności osoby, które szukają motywacji lub towarzysza do biegania – dodaje.

Uczestnicy pod okiem prowadzącej pokonają trasę liczącą około 5 kilometrów. Nie zabraknie także ćwiczeń poprawiających siłę biegową. 

- Zależy nam na szerzeniu sportowej pasji wśród mieszkańców Wrocławia. Dlatego zaplanowaliśmy bardzo dużo wydarzeń, które będą odbywały się w najbliższym czasie również na terenie naszego sklepu oraz Magnolia Park. Planujemy także inicjatywy merytoryczne, których treści będziemy udostępniać w naszych mediach społecznościowych - podkreśla Radosław Pruchnik, dyrektor Decathlon Magnolia Park.

#WspólnyBieg rozpocznie się w poniedziałek, 4 grudnia o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. Szczegółowe informacje znajdują się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku oraz Instagramie.  

spotkanie biegowe wspólny bieg Decathlon Magnolia Park

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.