Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Śląsk zwalnia Stokowca

Śląsk zwalnia Stokowca
Fot. dolny-slask24h.pl

Przegrane derby ze Śląskiem Wrocław kosztowały Piotra Stokowca posadę w lubińskim klubie.

Mimo wszystko zwolnienie Piotra Stokowca z funkcji trenera Zagłębia Lubin brzmi dość sensacyjnie. Wszak szkoleniowiec pracował w dolnośląskim klubie od maja 2014 roku i w tym czasie odnosił z "Miedziowymi" niemałe sukcesy. Wprowadził lubinian do LOTTO Ekstraklasy, zdobył brązowy medal mistrzostw Polski oraz przyzwoicie zaprezentował się na arenie międzynarodowej, eliminując w Lidze Europejskiej m.in. słynny Partizan Belgrad. 

Obecnie lubinianie zajmują ósme miejsce w piłkarskiej elicie. Nazwisko nowego trenera Zagłębia ma zostać ogłoszone jutro o godz. 12.

LOTTO Ekstraklasa Zagłębie Lubin Piotr Stokowiec trener Zagłębia derby sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.