Śląsk Wrocław odda swoją nagrodę za dolnośląski Pro Junior System

Śląsk Wrocław odda swoją nagrodę za dolnośląski Pro Junior System
Fot. dolny-slask24h.pl

Wrocławski klub w nawiązaniu do informacji, które ukazały się na stronie internetowej Dolnośląskiego ZPN, zadeklarował przekazanie nagrody z tytułu Pro Junior System Dolny Śląsk, w przypadku zajęcia I miejsca w końcowej klasyfikacji.

- Chcemy, aby Śląsk opierał się na młodych zawodnikach. Tym bardziej cieszy nas wysoka pozycja w rankingu Pro Junior System Dolnośląskiego ZPN. Mamy duże szanse na zwycięstwo i już teraz postanowiliśmy, że wówczas nagroda trafi do klubu z kolejnego miejsca w końcowej klasyfikacji. Przekazane środki z pewnością będą stanowiły duże wsparcie i w efekcie podniosą poziom lokalnego futbolu – mówi Michał Bobowiec, prezes Śląska Wrocław.

Pro Junior System Dolnośląskiego ZPN został wprowadzony na bazie programu PZPN. Celem Programu jest promowanie i wspieranie jakości szkolenia w klubach. Trzy razy Pro: Profesjonalizm, Promocja, Produktywność.

 - Jako Dolnośląski Związek Piłki Nożnej chcemy promować grę młodzieżowców. W tym roku najlepsza drużyna w klasyfikacji z IV ligi oraz klasy okręgowej otrzyma premię w kwocie 5 tysięcy złotych - podkreśla Andrzej Padewski, prezes DZPN.

czwarta liga Śląsk II Wrocław DZPN Dolnośląski Związek Piłki Nożnej Pro Junior System

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.