Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Działają globalnie, myśląc lokalnie - konferencja GPW w Muchowie

(FILM) Działają globalnie, myśląc lokalnie - konferencja GPW w Muchowie
Fot. jawor24h.pl

W malowniczej scenerii muchowskiego pałacyku od piątku trwa Konferencja Naukowa Generacja - Przesył - Wykorzystanie z udziałem studentów, doktorantów oraz gościnnie uczniów placówek powiatowych.

Wydarzenie poprzedziła wspólna wizyta w Sudeciej Zagrodzie Edukacyjnej, gdzie uczestnicy konferencji mieli okazję poznać historię i geologię Krainy Wygasłych Wulkanów, przeżyć trzęsienie Ziemi na specjalnym symulatorze czy zobaczyć wybuch wulkanu. 

Następnie, już w Muchowie, odbyło się szkolenie, które poprowadziły Dorota Domińska-Werbel oraz Bogumiła Sokołowska z Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze. Później oficjalnie otworzono Konferencję i rozpoczęto prezentację.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna na stronie jawor24h.pl

GPW Konferencja GPW Generacja - Przesył - Wykorzystanie Muchów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.