Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Złote Spinacze rozdane! Komunikacja Plus z siedmioma nagrodami

Złote Spinacze rozdane! Komunikacja Plus z siedmioma nagrodami
Fot. materiały prasowe

Siedem nominacji, siedem nagród – Komunikacja Plus została jedną z najbardziej docenionych agencji PR w Polsce.

Podczas gali w Warszawie nagrodzone zostały wrocławskie projekty: Koalicja Miast dla Kultury, The World Games 2017, działania komunikacyjne dla Kogeneracji oraz kampania employer brandingowa Amazon.

W tegorocznej edycji konkursu Związku Firm Public Relations Komunikacja Plus została wyróżniona jako jedyna agencja z Wrocławia. I złoto, i srebro dostał projekt „Rozbiórka komina wrocławskiej elektrociepłowni”. Jego celem było wsparcie komunikacyjne dla Kogeneracji w trakcie wielomiesięcznej, skomplikowanej technicznie operacji wyburzania jednego z najwyższych obiektów w mieście. Działania zostały nagrodzone Złotym Spinaczem w kategorii „Przemysł i Infrastruktura” oraz Srebrnym Spinaczem w kategorii „Komunikacja antykryzysowa i kryzysowa”.

Również dwie statuetki – złotą w kategorii „Employer branding” i srebrną w kategorii „Technologia, IT, telekomunikacja” – otrzymał projekt „10 000 pracowników potrzebnych od zaraz”, realizowany wspólnie z Amazon. Jury podwójnie doceniło również „Promowanie idei The World Games wśród Dolnoślązaków” - projekt, dzięki któremu w największej w historii Wrocławia imprezie sportowej uczestniczyło 240 tysięcy kibiców. Działania dla komitetu organizacyjnego nagrodzono Srebrnym Spinaczem w kategorii „Event komercyjny” i Brązowym Spinaczem w kategorii „Sport”. Brąz w kategorii „Kultura i media” otrzymała „Koalicja miast dla kultury” – program zrealizowany w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

– W poprzedniej edycji konkursu zdobyliśmy pięć nagród i tym samym wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę. Jak widać, duch sportowej rywalizacji nas nie opuścił i w tym roku możemy pochwalić się jeszcze lepszym wynikiem. Choć oczywiście nie o liczbę statuetek, a o jakość naszej pracy i zadowolenie klientów chodzi. Jestem dumny z naszego zespołu, że udanie połączył te dwa aspekty. Wierzę, że tegoroczny sukces będzie kolejną motywacją do ciężkiej pracy, która pozwoli nam nadal odpowiednio doradzać klientom oraz powalczyć o Złote Spinacze również za rok – podkreśla Tomasz Alberski, prezes Komunikacji Plus.

Złote Spinacze to najważniejsza w Polsce nagroda PR, przyznawana przez Związek Firm Public Relations od 2003 roku. Celem konkursu jest podnoszenie standardów branży poprzez promowanie najlepszych i rzetelnie przeprowadzonych projektów, a także zwiększanie świadomości środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations dla funkcjonowania firmy. W tym roku zwycięzcy zostali wyłonieni przez 72-osobowe jury, składające się z ekspertów z branży PR, przedstawicieli mediów i środowiska naukowego.

Komunikacja Plus jest agencją public relations z oddziałami we Wrocławiu i w Warszawie. Tworzy ją zespół 35 doradców, specjalizujących się m.in. w PR korporacyjnym i employer brandingu. Przez 6 lat funkcjonowania agencja zdobyła zaufanie największych spółek i instytucji w kraju, regularnie otrzymując prestiżowe narody za swoje działania. 

Złote Spinacze Komunikacja Plus agencja PR nagroda PR

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.