Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Spacerkiem po Jaworze - „Śląskie obrazki ludowe pod szkłem”

Spacerkiem po Jaworze - „Śląskie obrazki ludowe pod szkłem”
Fot. Anna Cybulska

Muzeum Regionalne w Jaworze wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza na spacer po nowej wystawie czasowej poświęconej sztuce malowania na szkle i pod szkłem.

W jaki sposób powstawały te dzieła sztuki? Jaka tematyka gościła na „szklanym płótnie”? Na te pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź podczas grudniowego spacerku.  

Spotykanie będzie miało miejsce się 13 grudnia (środa) o godz.11.00 w Muzeum Regionalnym w Jaworze przy ul. Klasztornej 6. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Miejska Biblioteka Publiczna MBP Muzeum Regionalne w Jaworze spacerek po Jaworze

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.