Betard Sparta zaprezentuje się we Wroclavii

Betard Sparta zaprezentuje się we Wroclavii
Fot. WTS Sparta Wrocław

W sobotę 16 grudnia w Centrum Handlowym Wroclavia na żużlowych kibiców czeka nie lada gratka. Tego dnia odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu Betard Sparty Wrocław na sezon 2018.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 17:00. Kibice spotkają się zarówno z dobrze znanymi gwiazdami wrocławskiego zespołu, na czele z Maciejem Janowski i Taiem Woffindenem, jak i z nowymi zawodnikami – Maxem Fricke i Glebem Czugunowem.

Po zakończeniu oficjalnej części prezentacji nastąpi sesja autografowa. Wówczas kibice będą mieli okazję na zdobycie autografu i zrobienie wspólnego zdjęcia z żużlowcami. Partnerami tegorocznej prezentacji są Poczta Polska i Wroclavia. Wstęp na prezentację Kompletnej Paczki 2018 jest wolny. 

Betard Sparta Wrocław prezentacja drużyny prezentacja zespołu prezentacja Wroclavia sezon 2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.