Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zwężenie S5 przy węźle Krościna

Zwężenie S5 przy węźle Krościna

W dniach 16, 18 i 19 grudnia od godz. 7.30 do godz. 16.00 nastąpi zawężenie trasy głównej na drodze ekspresowej S5, od w. Krościna w kierunku Poznania.

Powodem jest naprawa wiaduktu, który został uszkodzony 7 grudnia przez uderzenie pojazdu ciężarowego w wiadukt.

Na łącznicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 40km/h. Ograniczenia będą wprowadzane codziennie przed wykonywaniem robót i likwidowane po zakończeniu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych roboty nie będą prowadzone. Zarządca drogi przeprasza za utrudnienia i prosi o ostrożność. 

S5 droga ekspresowa S5 naprawa wiaduktu wiadukt ograniczenie prędkości Krościna

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.