Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Michalski wraca do Bełchatowa

Michalski wraca do Bełchatowa
Fot. KS Polkowice

Damian Michalski w rundzie wiosennej nie będzie już bronił barw KGHM ZANAM Polkowice. Po półrocznym wypożyczeniu piłkarz wraca do drugoligowego GKS-u Bełchatów.

19-letni stoper w Polkowicach rozegrał 16 spotkań z czego 14 w pełnym wymiarze. Michalski spisywał się na tyle dobrze, że zaczęły o niego pytać kluby z ekstraklasy. GKS Bełchatów postanowił zatem skrócić jego wypożyczenie.

W Polkowicach Damian chętnie brał udział w akcjach promujących Gminę Polkowice. Wspólnie ze swoimi kolegami z drużyny prowadził zajęcia w szkołach i przedszkolach. 

Damian Michalski wypożyczenie KS Polkowice GKS Bełchatów sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.