Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Jan Urban: Śląsk to zupełnie inna drużyna na własnym boisku

Jan Urban: Śląsk to zupełnie inna drużyna na własnym boisku
Fot. dolny-slask24h.pl

Trener zielono-biało-czerwonych zauważał po meczu, że wierzył w dobry rezultat w spotkaniu z Jagiellonią, bo WKS na własnym boisku jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.

- Wyszarpaliśmy to zwycięstwo, chociaż Novikovas podpiął nas pod prąd bardzo szybko w tym meczu, bo miał znakomitą sytuację do strzelenia bramki. Ale jeśli chodzi o okazję, wydaje mi się, że jedna i druga drużyna je miała. Jagiellonia rzut karny, znakomita szansa na to, żeby wyrównać. Brawa dla chłopaków, bo nie było łatwo się pozbierać po tym spotkaniu w Niecieczy, a z drugiej strony też nie miałem powodów, żeby nie wierzyć w to, że powalczymy z Jagiellonią w tym spotkaniu. Dlaczego? Śląsk to zupełnie inna drużyna na własnym boisku, a nasze problemy są na wyjazdach - zauważał Jan Urban, szkoleniowiec WKS-u.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Jagiellonia Białystok sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.