Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mamrot sięgnie po Mystkowskiego?

Mamrot sięgnie po Mystkowskiego?
Fot. dolny-slask24h.pl

Przemysław Mystkowski dołączył do Miedzi pod koniec sierpnia, po urazie Michała Bartkowiaka w meczu ze Stalą Mielec. 19-latek, wypożyczony z Jagiellonii, wzmocnił rywalizację wśród młodzieżowców, stając się ważną częścią zespołu.

Reprezentant Polski U-19 ma na koncie 35 występów i bramkę w ekstraklasie. Ponadto młody zawodnik zdążył już zagrać w 4 meczach Ligi Europejskiej. Być może niebawem piłkarz będzie notował kolejne spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy w bieżącym roku kalendarzowym Jagiellonia gościła we Wrocławiu. Po spotkaniu ze Śląskiem, szkoleniowiec "Jagi" Ireneusz Mamrot pytany był o przyszłość Mystkowskiego, który w Legnicy próbowany był w różnych wariantach taktycznych.

- Jeździłem na mecze Przemka i w tych spotkaniach, w których go obserwowałem ani razu nie grał jako napastnik. Miedź Legnica grała takim systemem, że czasami grała bez napastnika i wówczas Przemek przejmował tę rolę. Natomiast dla mnie Przemek to jest "dziesiątka", ewentualnie "ósemka" i tylko na tych pozycjach go widzę. Myślę, że w tym tygodniu zapadnie decyzja co do jego dalszej przyszłości - skwitował Ireneusz Mamrot.

Nice 1 Liga Przemysław Mystkowski młodzieżowiec Jagiellonia Białystok Ireneusz Mamrot sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.