Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Elżbieta Witek poza Radą Ministrów

Elżbieta Witek poza Radą Ministrów
Fot. dolny-slask24h.pl

Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego odwołał jaworzankę Elżbietę Witek z funkcji ministra.

Poseł Witek była szefową gabinetu politycznego w rządzie Beaty Szydło. O rychłym odwołaniu jaworzanki z Rady Ministrów spekulowano jeszcze przed oficjalnym zaprzysiężeniem rządu Mateusza Morawieckiego. Witek jest pierwszym ministrem w nowym gabinecie, który pożegnał się z pełnioną funkcją. 

 

Elżbieta Witek rząd gabinet Mateusz Morawiecki

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.