Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Dwa obozy Śląska

Dwa obozy Śląska
Fot. dolny-slask24h.pl

Podczas zimowych przygotowań piłkarze Śląska Wrocław wyjadą na dwa obozy. Wrocławianie treningi wznowią 11 stycznia.

Od poniedziałku 15 stycznia zielono-biało-czerwoni przebywać będą na zgrupowaniu w Trzebnicy. Potrwa ono do 20 stycznia, a na zakończenie WKS zmierzy się z Miedzią Legnica (miejsce spotkania nie zostało jeszcze ustalone).

Od 23 stycznia do 3 lutego Śląsk trenować będzie w Ayia Napie. Sparingpartnerów, z którymi wrocławianie zmierzą się na Cyprze, poznamy w późniejszym terminie. Na inaugurację wiosny w LOTTO Ekstraklasie WKS zmierzy się 10 lutego o godz. 18 na wyjeździe z Cracovią.

Tymczasem wczoraj i dzisiaj Śląsk związał się nowymi, profesjonalnymi kontraktami z utalentowanymi graczami, którzy jesienią dobijali się do pierwszej drużyny WKS-u. Umowy do końca czerwca 2020 roku podpisali Mathieu Scalet oraz Paweł Kucharczyk.

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław okres przygotowawczy przerwa zimowa zgrupowanie sparingi Paweł Kucharczyk Mathieu Scalet sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.